fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9 до 19
Суб.- Нед. з 10 до 18

ЖК «Преміум Парк» відсвяткував свій третій День народження


premium_park-1197

Позитивні емоції, драйвовий настрій, подарунки і сюрпризи, щасливі очі гостей – саме в такій атмосфері і пройшов День народження ЖК “Преміум Парк”!

Насичена дитяча програма з запальною командою аніматорів, яка не дозволила нудьгувати ні дітворі, ні їх батькам. Веселий мім-дует дивував усіх учасників свята справжніми міні-виставами. А ще тут було частування, музика, креативні фотозони та приємні сюрпризи.

premium_park-1117 premium_park-1076 premium_park-1063 premium_park-1049 premium_park-1085 premium_park-1093 premium_park-1061 premium_park-1142 premium_park-1099

“Преміум Парк” це жиловий комплекс із особливою атмосферою, розташований в екологічно чистому, затишному куточку Житомира. Мені особливо радісно відзначити, що сьогодні «Преміум Парк» – комфортний житловий комплекс, головною цінністю якого є його мешканці. І ми вдячні вам за те, що для життя і сімейного затишку ви обрали саме нас! Дякуємо за довіру та співпрацю!, –

регіональний керівник Центру продажів ЖК Преміум Парк, Лілія Пелехата.

На святі гості бажали комплексу процвітання, благополуччя і гарного настрою своїм друзям і сусідам. І це не дивно, адже ЖК “Преміум Парк” відрізняється від інших особливою атмосферою доброзичливості, життя тут наповнене теплом.

premium_park-1028 premium_park-1058 premium_park-1100 premium_park-1125 premium_park-1138 premium_park-1163 premium_park-1165 premium_park-1174 premium_park-1178

До 3-го Дня народження нашого житлового комплексу нам є чим пишатися, і є розуміння, до чого прагнути. Лише за минулий рік високі стандарти нашої роботи і професійні успіхи були відзначені низкою професійних нагород. Саме прагнення постійно бути лідером на ринку нерухомості багато до чого нас зобов’язує, і тому наші плани розвитку так само амбітні, як наші вражаючі досягнення за минулі роки, –

Лілія Пелехата-Жукевич.

ЖК «Преміум Парк» – унікальний приклад того, як всього за кілька років наполегливої праці може вирости справжнє європейське житло.

Відзначимо, що житловий комплекс “Преміум Парк” – це 6-ти секційний 12-ти поверховий будинок з комфортабельними просторими квартирами бізнес-класу. На сьогоднішній день здано в експлуатацію та заселено 6-ту та 5-ту секції, 4-та – на етапі здачі в експлуатацію та ще три будуються.

До кінця 2019 року планується 3-тю секцію ввести в експлуатацію та 2-гу добудувати.

Джерело: https://biz.zt.ua
Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Старший менеджер
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЄвгенійМенеджер центру показів
 • НадіяМенеджер центру показів