fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Задоволені клієнти – найбільше досягнення!


«Преміум Парк» має право так називатися, бо будує житло преміум класу» – Володимир, батько двох дітей, власник квартири у новобудові.

Приємно, коли наші клієнти приходять до нас з вдячністю за нашу роботу, високо оцінюють якість планування та бажають поділитися своїми враженнями з іншими.

Володимир, батько двох дітей, придбав дві однокімнатні квартири на 12 поверсі у нашому житловому комплексі. Як каже сам власник житла, його вибір не випадковий – він обирав у першу чергу місце і планування квартир. А також вид з вікна і бажано останній поверх, щоб не було сусідів зверху.

«Я обирав не забудовника, а місце і планування квартири. Ознайомившись з пропозиціями всього, що є на ринку, я вибрав цей житловий комплекс. Тому, що мені підійшло місце і мені підійшло планування. Це були мої критерії вибору. З усіх пропозицій я обрав саме цю, тому що в Житомирі ніде не має таких планувань. Це дійсно житло преміум класу.

Я ретельно вивчив планування квартир усіх наявних в Житомирі забудовників, можливості перепроектування квартири. У мене двоє дітей і ми з часом плануємо третього. Для чого мені двокімнатна квартира? А тут зручно тим, що є широкі можливості перепроектування – всі одно- двохкімнатні, зручні для комбінування. Якщо людина хоче більше – купує одразу дві квартири і повністю переробляє під себе.

В більшості планувань інших комплексів набагато складніше було б з робити комбінування і перетворення – там більше капітальних стін, зажатіші квартири.

Початкове планування «преміум Парку мене влаштувало і я зміг скомпонувати собі простору квартиру», – ділиться своїми думками чоловік.

Володимир планує грандіозне перепланування таким чином, щоб його сім’ї було просторо і зручно жити у новому помешканні. Свої дві однокімнатні квартири з панорамними вікнами він перепланує у трикімнатну.

Вибір дався Володимиру непросто – проте він його зробив на користь ЖК «Преміум Парк», вивчивши всі пропозиції ринку житомирських новобудов.

«Для мене не існує поняття надійного чи ненадійного забудовника. Просто довірився. Про Преміум Парк я чув, що були успішні проекти в інших містах. Я фізично об’їздив всі будівництва, всі центри продажів. До честі «Преміум Парк» можу сказати, що у них найсильніша і найприємніша команда, сама позитивна. Для мене дуже важливим був перший контакт», – зазначає Володимир.

Ми дуже вдячні за теплі слова на нашу адресу, зі свого боку зробимо все, аби виправдати всі надії та сподівання наших клієнтів.

Прийдіть у наш центр показів за адресами – вул. Мала Бердичівська,16 та Старий Бульвар, 21 і переконайтеся на власні очі у нашому житлі преміум класу!

 

tsy_jcvh-4y

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів