fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Як отримати дизайн-проект в подарунок від партнера «Преміум Парк»


Грудень – святковий місяць! Тому ми для своїх клієнтів протягом цілого місяця влаштовуємо акції, розіграші та даруємо подарунки.  Зокрема, розігруємо дизайн-проект в подарунок від наших партнерів по додаткових послугах «DDstudio». Зазвичай, дизайн-проект коштує від 8 до 40 тисяч гривень, а «Преміум Парк» дарує своїм клієнтам його в подарунок!

Що таке дизайн-проект?

Якщо людина бажає зробити перепланування і підлаштувати квартиру на свій смак – їй повністю готують проект з візуалізацією – до міліметрів, впритул до того, як і де стоятимуть меблі.

Клієнт одразу бачить, що і як буде – яка плитка на кухні, які матеріали використовуватимуться. Після узгодження всіх нюансів прораховують кошторис. Плюс у тому, що дизайн-проект можна зробити під конкретний бюджет. Саме під конкретну суму, на яку розраховує людина.

Ви наперед вже будете знати колір, розмір і всі інші моменти і дрібниці, які використовуватимуться у ремонті. Все, що ви побачите у візуалізації, реальні – розміри меблів та колір плитки, розташування розеток і всі інші дрібниці, про які б ви не задумалися, доки не стали жити у квартирі. Все це враховується на етапі підготовки дизайн-проекту.

«DDstudio» – найкращі у своїй ніші. Це підтверджують такі досягнення як «Народний бренд 2015 року» та на даний час лідерство у «Народному бренді 2016».

Співвідношення ціна-якість, прямі контакти з постачальниками багатьох будівельних матеріалів . Ви можете зберегти до 30 % бюджету, запланованого на ремонт Вашого помешкання.

Як? По-перше, всі мережі, проводка, розетки, шнури, розведення сантехніки – все це передбачається і прораховується. В подальшому вам не доведеться щось переробляти чи знімати плитку, щоб вмонтувати розетку.

По-друге, замовивши крім дизайн-проекту ще й ремонт, ви отримуєте договір, гарантії, чіткі строки виконання, технічний нагляд за ремонтом, чітко прописану ціну. Ремонт робиться найвищої якості, адже роботи виконуються кваліфікованими досвідченими спеціалістами, за яких відповідають виконавці робіт.

«DDstudio» – це економія часу, грошей і нервів.

p9xdqh4wkcg

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів