fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Як обрати дім, де живе щастя?


частина І. «На що варто звернути увагу при виборі квартири»

5 порад від спеціалістів ЖК «Преміум Парк». 

Сьогодні ми з вами говоритимемо про те, як обрати квартиру у новобудові. Ми виокремили для вас 5 порад, які стануть вам у нагоді при виборі оселі. При чому ми врахували такі фактори, на які зазвичай люди не звертають увагу в першу чергу, але у майбутньому, у щоденному побуті,  вони стають чи не найголовнішими.

 1. Місцерозташування Вашого майбутнього (або побудованого) дому

Одразу звертайте увагу на те, де розташовано будинок – це головна пожвавлена вулиця чи тихий спальний район міста. Рівень шуму дуже важливий фактор при виборі квартири у новобудові. Особливо уважним потрібно бути сім’ям з маленькими дітьми, людям похилого віку, тим людям, які чутливі до шуму.

Також окиньте оком територію навколо будинку – окремі зелені насадження «погоди» не роблять. Найкращий варіант, аби поблизу був сквер чи парк. І обов’язково зверніть увагу на район, де ви плануєте придбати квартиру – чи не має поблизу великих промислових підприємств або іншого виробництва – рівень загазованості повітря не менш важливий фактор для квартири, де живе щастя.

 1. Щільність забудов

Простіше кажучи, звертайте увагу на те, щоб сусідні будинки мали як мінімум 25 метрів відстані від вашого. Навряд чи вам у подальшому сподобається «жити» із сусідами як в одній квартирі.

 1. Наявність парковки або передбачене місце біля будинку для авто

По-перше, за сучасними будівельними нормами, будувати багатоповерхівку без паркомісць заборонено. В той же час, це лакмусовий папірець і на порядність забудовника, дотримання ним законодавчої бази і належне оформлення дозвільних документів на будівництво.

По-друге, вам не дуже сподобається, коли доведеться паркуватися далеко від дому.

 1. Розвиненість інфраструктури

В ідеалі – забудова вже оточена дитячим садком, школою, поліклінікою чи двома, магазинами, аптеками, відділеннями банків. Але сучасні реалії такі, що спочатку виростає багатоповерхівка, яка згодом «обростає» інфраструктурою. До речі, ЖК «Преміум Парк» у новобудові передбачив перші поверхи для «побутових» потреб мешканців будинку – там будуть розташовані аптеки, магазини та інші, першої необхідності, заклади. Неподалік будинку розташовані школа і дитсадок.

 1. Енергозберігаючі технології, освітлення території, дизайн під’їзду

Звертайте увагу на утеплені будинку. Це важливий нюанс у економії тепла, який ви оціните після отримання рахунків за комунальні послуги. Освітлення території – одна з обов’язкових умов для здачі будинку в експлуатацію. Мешканці будинку тільки згодом розуміють необхідність комфортного пересування у темну частину доби та гарантії безпеки.

Оформлення і дизайн під’їзду можна оцінити тільки згодом, коли люди починають щоденно користуватися сходовими клітинами. Тож одразу звертайте увагу наскільки продумані сходові клітини, який дизайн і оформлення планується в проекті.

У цій частині ми торкнулися суто «квартирного» питання. Ці поради ви можете використовувати як при виборі квартири у новобудові, вторинного житла або ж будинку, який зводиться. У наступній статті ми закцентуємо увагу  на виборі забудовника, у якого ви плануєте придбати житло для своєї сім’ї, як не потрапити у халепу і зробити найкращий вибір.

fw20yukiqoo

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів