fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Як обрати дім, де живе щастя? частина ІІ.


«Розмова із забудовником. Що варто знати при виборі ЖК»

5 порад від спеціалістів ЖК «Преміум Парк».

У попередньому матеріалі ми розбирали з вами питання побутових дрібниць, які багато важать у щоденному житті звичайного мешканця багатоповерхівки, при виборі квартир для проживання. Сьогодні ми заглибимося у більш вагомі речі, які стосуються безпосередньо новобудов. І дамо відповіді на питання: як обирати забудовника, на що звертати увагу в першу чергу, як вести розмову і що повинно бути прописано у договорі.

№1. Вибір житлового комплексу

Широкий вибір житлових комплексів і фірм-забудовників часом збивають з пантелику рядового мешканця, тож, перше, що необхідно зробити – пошукати додаткову інформацію про житловий комплекс в мережі Інтернет. Місцеві ЗМІ не обійдуть увагою скандальні історії, що супроводжують будівництво. На цьому етапі відсіюється половина потенційних забудовників. Далі працюємо із тими, що залишилися – уважно вивчаємо сайт фірми, шукаємо відгуки на тематичних форумах і блогах.

№2. Телефонний дзвінок до компанії-забудовника

Погодьтеся, перш, ніж приїхати до центру продажів є сенс туди спершу зателефонувати. Буквально перші хвилини телефонної розмови дадуть вам уявлення про рівень компанії, її серйозність, фаховість менеджерів з продажу (серйозні надійні компанії вкладають ресурси у навчання свого персоналу, підняття рівня кваліфікації).

Питання, на які повинен менеджер з продажів дати вам відповідь телефоном:

 • реальна вартість квартири відповідного планування та поверховості,
 • наявність додаткових платежів (це практикують, як правило, забудовники приміських ЖК),
 • умови розстрочки, акцій та знижок,
 • можливість ознайомитися з документами на будівництво комплексу (документи на землю, дозвіл на будівництво, містобудівні умови та ін.).

№3. «Очна ставка»

Місцерозташування офісу (центру продажу) компанії-забудовника, як правило, знаходиться неподалік уже розпочатого будівництва чи ділянки під нього. Звертайте увагу на обстановку в центрі – тут повинна знаходитися вся інформація про будівництво, компанію-забудовника, клієнтів, попередніх проектів. Зазвичай, порожній офіс не змусить надовго вас затриматися і продовжувати розмову, і навпаки, центр продажів з великою кількістю брендованої продукції, фотографіями клієнтів, проектами, візуалізацією будинку, який будується, тощо вартий того, аби придивитися ближче до забудовника.

І почати задавати питання: перше з яких, звісно, ціна квадратного метру. У обраного забудовника обов’язково з’ясуйте конкретну ціну на конкретну квартиру, адже ціна може коливатися залежно від поверху, планування, вигляду з вікна тощо. Далі вас повинні зацікавити варіанти розрахунків за квартиру (завжди в національній валюті) і остаточна вартість житла, яке ви плануєте придбати.

Одразу з’ясуйте метраж квартири, попросіть показати проект.  Також уточняйте у кого саме ви купляєте квартиру – інвестора, забудовника чи продавця. Хороша репутація та історія кожного з них – ваш спокій і запорука успішного придбання квартири.

Надійний і серйозний забудовник ніколи не відмовить вам у «прогулянці» на будівництво у супроводі менеджера з продажів, аби на власні очі могли побачити місце майбутнього житла, комунікації, під’їзні шляхи, інфраструктуру.

Насторожити вас має нав’язливий сервіс а-ля «або зараз, або буде пізно», офіс у житловому будинку у квартирі, пропозиція підписання договору деінде (на будівництві, в кафе тощо).

№4. Законність будівництва

У центрі продажів вам повинні показати без заминки наступні документи:

 • договір оренди або право власності на землю,
 • дозвіл на виконання будівельних робіт,
 • декларацію про початок будівництва з позначкою ДАБК.

Перевірте рішення, винесені за позовами до компанії-забудовника (reyestr.court.gov.ua ).

№5. Договір: документи мають значення

Уважно вивчіть договір, який пропонує вам компанія-забудовник.

Зверніть увагу на форму оплати: недобросовісний забудовник запропонує вам оплатити готівкою суму або перевести її на ТОВ, яке ніяким чином не прописане у договорі.

Топ- 10 обов’язкових пунктів договору із забудовником

1 . Вказівка секції, поверху, номери і площі квартири, що купується, вартість квадратного метра

2 . Чіткі терміни виконання робіт і здачі будинку в експлуатацію

3 . Планування квартири

4 . Пункт про захист персональних даних

5 . Ризики і непередбачені обставини, які звільняють забудовника від відповідальності ( форс — мажор), відповідальність продавця за невиконання зобов’язань

6 . Зобов’язання забудовника не відчужувати майнових прав на квартиру третім особам

7 . Частини, обсяг, терміни, умови інвестування ( сума і порядок оплати )

8 . Перелік документів , на підставі яких забудовник здійснює будівництво

9 . Способи вирішення спорів

10 . Термін дії договору, реквізити сторін.

photo-1089

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів