fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Визначено кращих забудовників і новобудови 2019 року


stroiteli_2019За підсумками відбору в першій половині 2019 року визначені переможці премії «Український Будівельний Олімп». Нагадаємо, премією «Український Будівельний Олімп», що заснована в 2006 році, щорічно відзначають найбільш значущі будівельні проекти, компанії, бренди. Property Times є інформаційним партнером премії.

Київ

Серед київських забудовників і новобудов професійною премією в номінації «Забудовник року» нагороджено компанію «Інтергал-Буд», яка веде будівництво 18-ти великих житлових комплексів,  що відрізняются  високим рівнем комфорту і якості. У номінації «Європейський рівень будівництва: вишукана архітектура, якість і надійність» також відзначена СГ «ПАРК», молода компанія повного циклу, яка успішно реалізує в столиці сучасні житлові проекти клубного формату.

Серед столичних новобудов експерти відзначили житлові комплекси, що відрізняються інноваційною архітектурою, масштабністю, підвищеним комфортом. Так, ЖК MONTREAL HOUSE премійований в номінації «Зразковий стандарт сучасного житла», як зразкове житло бізнес-класу, що будується в оригінальній архітектурній стилістиці по монолітно-каркасної технології, з натуральних матеріалів (камінь, скло та метал) поруч з центром столиці.

ЖК Іntergal City нагороджений в номінації «Новобудова року: новаторська архітектура, престиж і європейська якість» за унікальну новаторську архітектуру, яка відповідає кращим світовим зразкам містобудування, а також за масштабність і багатофункціональність.

У номінації «Новий формат житла бізнес-класу» відзначений ЖК «Greenville на Печерську» за застосування екологічно чистих якісних матеріалів і створення всіх умов для комфорту і безпеки мешканців.

ЖК Tourbillon премійовано в номінації «Краща архітектурно-містобудівна концепція багатофункціонального житлового комплексу» за унікальний архітектурний проект (30-32 поверхові башти на загальному стилобаті), масштабність і концепцію сучасного мікроміста з власною розвиненою інфраструктурою, паркінгом, багаторівневою системою безпеки, великим ландшафтним парком.

ЖК «Дніпровський» премійовано в номінації «Комфортне якісне житло за доступними цінами» за сучасні архітектурні, дизайнерські та технологічні рішення, продумані планування квартир, енергоефективне панорамне скління і гнучку цінову політику.

ЖК Riverside визнаний Проектом року за європейські стандарти архітектури, якості та благоустрою, вдале розташування, а також створення власної інфраструктури міського типу.

КБ «Едельвейс Феофанії» присвоєно номінацію «Клубний будинок року» за відповідність стандартам клубного житла: оригінальність архітектури, середня поверховість, невелика кількість квартир, ергономічність планувань, вишуканість обробки холів, підвищена звукоізоляція, закрита територія, безпека і приватність.

Предмістя столиці

Серед компаній, що активно забудовують передмістя столиці, премією відзначено компанію LinevichGroup (Ірпінь) в номінації «Надійний забудовник: професіоналізм, якість, своєчасність» за багаторічну діяльність в сфері будівництва сучасних функціональних житлових комплексів та успішну реалізацію масштабних проектів, що відрізняються зручним розташуванням, оригінальною архітектурою і підвищеним комфортом.

БІК «Орлан-Інвест Груп» (Ірпінь) нагороджена в номінації «Провідна будівельна компанія Київської області» за реалізацію масштабних житлових проектів в найближчому передмісті столиці, застосування передових технологій будівництва, власний контроль якості і гнучку цінову політику.

Серед новобудов столичного передмістя премією нагороджено:

 • ЖК «Гранд Бурже» (Буча) в номінації «Кращий комплекс столичного передмістя» за реалізацію масштабного проекту бізнес-класу з власним торгово-розважальним центром, дитячими майданчиками, підземним паркінгом, лаундж-зоною, за застосування сучасної архітектурної стилістики, створення розвиненої інфраструктури та сприятливу екологію;
 • ЖК «Садочок» (Київська область) в номінації «Заміський комплекс року» за розташування на природі, поряд з озером, оригінальні планування, панорамне скління, наявність спортивної, торгової, розважальної інфраструктури, а також реалізацію концепції «Двір без машин» (підземний паркінг) і забезпечення безпеки (відеоспостереження і консьерж-сервіс);
 • ЖК Park Town (Гостомель) в номінації «Екологічне якісне житло: енергоефективні матеріали, розвинена інфраструктура, благоустрій та безпеку» за вдале розташування в парковій зоні, поруч з Києвом, наявність розвиненої міської інфраструктури, застосування енергоефективних якісних будівельних матеріалів, а також різноманітність квартирних планувань;
 • ЖК Crystal Avenue (Петропавлівська Борщагівка) в номінації «Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання». Це новий комплекс компанії «НоваБудова» з панорамними вікнами і просторими терасами на дахах.
 • ЖК «Найкращий квартал» (Ірпінь) в номінації «Екологічне заміське житло: унікальні планування, безпеку і комфорт» за вдале розташування в лісовій частині передмістя, в безпосередній близькості до основних об’єктів міської інфраструктури, різноманітність планувань, панорамне скління і оглядові тераси;
 • ЖК «Озерний гай Гатне» (Гатне) в номінації «Сучасне якісне житло: сприятлива екологія, розвинена інфраструктура, затишок і благоустрій», як комплекс малоповерхових будинків, які гармонійно вписані в природний ландшафт з озерами і виконані в сучасному архітектурному стилі, що поєднує в собі стриманий дизайн, екологічність і максимальну функціональність.

Регіони України

На регіональному ринку житла професійною нагородою відзначені:

 • ПП «Надія» (Черкаси) в номінації «Інноваційні стандарти будівництва» за реалізацію близько 50-ти будівельних проектів, впровадження інноваційних методів та сучасних інженерних технологій будівництва, а також у зв’язку з 25-річним ювілеєм;
 • Traksler Development (Ужгород) в номінації «Регіональний забудовник року» за багаторічний досвід будівництва житла, яке відрізняється практичністю, продуманістю деталей, комфортом, довговічністю і користується незмінним попитом у жителів Закарпаття;
 • ЖК «Дніпровська Рів’єра» (Кременчук) в номінації «Висока функціональність, вдале розташування, екологічність і доступність» за натуральні якісні матеріали, власну розвинену інфраструктуру, креативний дизайн фасадів, різноманітність планувань, а також вдале розташуванням, поруч з центром міста і парковою зоною;
 • ЖК «Преміум Парк» (Житомир) в номінації «Краще співвідношення ціни і якості, надійність і комфорт» за комфортабельні просторі планування, сучасні енергозберігаючі матеріали, екологічність, розвинену інфраструктуру і зручну транспортну розв’язку;
 • ЖК Caramel Residence (Луцьк) в номінації «Висока якість будівництва, енергоефективність та екологічність» за комплексний підхід до енергозбереження, застосування якісних сертифікованих будівельних матеріалів, організацію власної інфраструктури, максимальне озеленення території забудови.

Джерело: https://propertytimes.com.ua

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів