fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

В новий навчальний рік з новими перспективами


1 вересня у кожного з нас виникає легке хвилювання і відчуття нового життя. Це такий собі Рубікон: коли позаду лишаються старі тривоги, а попереду з’являються нові перспективи, можливості, надії…

Колектив ЖК «Преміум Парк» ще пам’ятає своє шкільне життя і щороку з нетерпінням очікує нового року. Навчального. Хоч ми не вчимося у школі, але вчимося все життя. Вчимося проявляти турботу про ближнього, про покоління, що прийде після нас, про майбутнє.

І цього року ми вирішили взяти «шефство» над учбовим закладом. Думати довго нам не довелося – поруч з нами розташовано  «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат»,  де навчаються чудові дітки, які опановують професії будівельника та швачки.

Здійснюючи будівництво поряд з закладом, ми звернули увагу на цілий ряд потреб школи та хотіли би зі своєї сторони посильно посприяти у їх вирішенні.  Зокрема, по завершенню будівництва ми запланували встановити нову, сучасну і надійну огорожу.

Щоб сприяти більш якісному навчально-виховному процесу, до початку нового навчального року ми забезпечили школу-інтернат обладнанням для роздачі Інтернету, будівельними матеріалами, що необхідні для професійної підготовки учнів. Спільно з керівництвом закладу запланували проводити тематичні лекції по будівельній спеціальності та  екскурсії на будівництво учням закладу протягом навчального періоду.

Ми розуміємо як важливо, щоб навчатися було комфортно, тому забезпечили школу шифером для часткового перекриття даху, сприяємо в проведенні благоустрою території закладу. В подальшому ми плануємо допомагати у проведенні ремонтних робіт та сприяти в покращенні умов навчання та проживання учнів школи. Одним словом, у нас багато планів та ідей. Долає шлях лише той, що йде, тож ми не зупиняємося і крокуємо далі з новими друзями.

Насамкінець, ми щиро вітаємо усіх вчителів, викладачів, школярів, студентів та їх батьків з новим навчальним роком. Усім без винятку зичимо великого терпіння, щирих, дружніх стосунків і натхнення і у навчанні, і у викладанні. Зі святом!

P7RFknhOSoI EuaWxWcw2sE M67tl3mDd6Y TsyXvEmRYAY 5zHQ_3kAc1U qL4dBwBnBbY

 

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів