fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Тільки найкращі вікна для клієнтів Преміум Парк


Тільки найкращі вікна для клієнтів Преміум Парку

Житловий комплекс «Преміум Парк» в березні здає першу збудовану секцію! Власники квартир зовсім скоро зможуть оцінити усі переваги свого нового житла – чудові панорами, які відкриватимуться з вікон на пішохідний міст, окрасу нашого парку, особливо ввечері, коли включають ілюмінацію. Тепер, щоб побачити цю фантастичну картинку, не обов’язково приходити до парку, варто лише виглянути з власного вікна.

Особливо, з вікна інноваційної системи TROCAL, які ми ставимо у нашому будинку. Вам не страшні морози і вітри – завдяки 6-ти камерному профілю вікна чудово тримають тепло, що дозволяє власникові значно економити на опаленні.

Компанія-виробник віконних профілів TROCAL вже понад півстоліття впевнено тримає статус лідера. Саме вони першими в світі презентували металопластикове вікно широкій аудиторії. Це було ще в далекому 1954 році, і до сьогодні компанія не втратила обличчя і активно розвивається та розширює виробництво. І це єдиний виробник, який гарантує, що протягом 50 років Ваше вікно не змінить колір ні на 1 %.

Система TROCAL – це міцність і надійність. Використання особливої технології екскузії з внутрішнім охолодженням камер підвищує міцність вікна. Завдяки видаленню паза фурнітури на 13 мм вікно менше піддається пошкодженням. При виробництві вікон використовується екологічно дружня технологія greenline без свинцю. 100% заповнення аргоном, та напилення, яке зупиняє ультрафіолет. Це попереджує вигорання меблів та інших елементів декору. За хімічним складом профіль ідентичний тому, який використовують в Німеччині, а німці дуже чутливі до екологічних аспектів матеріалів будівництва.

Окрім технічних переваг, вінка мають привабливий інноваційний дизайн та силует. Це поєднання  краси та якості в ідеальному співвідношенні.

ЖК «Преміум Парк» використовує для будівництва тільки найякісніші матеріали для Вашого будинку, де живе щастя.

vikna_doma_1

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів