fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Представник «Преміум Парк» розповів про тіньові схеми, сімейне житло та неперевершений вигляд з вікна


У Житомирі останнім часом активізувалося будівництво, зайшло багато компаній-забудовників. Чим вони відрізняються, що пропонують і хто будується у парку, про це ми розмовляли з керівником центру показів ЖБК «Кварталбуд-22» Олександром Рабошем.

Ви представляєте житлово-будівельний кооператив «Кварталбуд-22». Скільки часу працюєте на ринку, де вже здані в експлуатацію житлові будинки, з ким з підрядників Ви працюєте.

У ЖБК «Кварталбуд-22» в Житомирі це перший проект. Одразу скажу, що нам дуже приємно працювати в Житомирі, тому що ми маємо з чим порівняти, бачимо підхід і державних органів влади, і великий, практично не охоплений ринок, бо нового будівництва насправді не так багато. Лише зараз заходять нові компанії. Ми теж досить молода компанія, але маємо досвід будівництва в інших регіонах нашої країни. Генпідрядник, з яким ми працюємо, це ТОВ «Золота середина». Вони здали багато будинків у різних регіонах України, і досить успішно працюють у Тернополі, Хмельницькому, Луцьку, закінчують будівництво першої секції в Одесі. Також ми залучаємо місцеві будівельні бригади. Проекти нам робить київська компанія-проектант ТОВ «Три-Пілля Проект». Ми працюємо з цими перевіреними компаніями, бо нам подобається і якість виконаних робіт, і привабливий вигляд фасадів, які проектує ТОВ «Три-Пілля Проект», і зручність у експлуатації. Оцінити естетику ви зможете, коли побачите зовнішній вигляд будинку, великі панорамні вікна. Цей проект спеціально підбирався під ділянку. Наш будинок буде розміщено у припарковій зоні (вул. Синельниківська, 14) і відповідно ви собі можете уявити, який вигляд буде з вікна – на парк, на підвісний міст, на річку. Це неймовірна краса, тому ми і обрали саме такий варіант фасаду. Але, вже знаючи особливості панорамних вікон, ми ще й робимо підмурівок у  45 см, щоб вони не підмерзали і були зручні у експлуатації. Виходимо з досвіду попередніх будівництв.

Що передбачає ваш план будівництва? Чи плануєте розвиток інфраструктури навколо житлового комплексу?

У нас планується будівництво 6-секційного 12-поверхового будинку. Вже всі необхідні документи і декларації підписано і є в наявності. Перший поверх віддаємо на комерцію, гаражі. Ми будуємо посекційно – зараз зводиться перша секція, якраз з видом на річку. Звичайно, що у нас буде вся потрібна інфраструктура – дитячий, спортивний майданчики, паркомісця, гаражі, на першому поверсі планується магазини продовольчих і промислових товарів, аптека. Ми отримали уже багато звернень щодо комерції. Це і зрозуміло – будинок знаходиться нібито у центрі і в той же час віддалений, тому мусить бути своя інфраструктура, зручна для людей, які там проживатимуть.

Ми будуємо достатньо швидко і майже одночасно, здача в експлуатацію буде посекційна. Щоб вселитися і отримати документи на квартиру, не доведеться чекати здачі всіх 6 секцій. Перша секція вводиться в експлуатацію у першому кварталі 2017 року. Відповідно люди отримають усі документи, створять ОСББ. Усі зовнішні мережі буде підключено.

Одразу випереджаючи питання про будівництво поруч із  зданим будинком зазначу, що ми сваї не б’ємо, а вливаємо, тому це не зашкодить оточуючим будівлям. Тим більше, що коли перша секція добудована до половини, починається будівництво другої. Таким чином, поки здається перша, друга вже майже добудована. А з новітніми технологіями, які ми використовуємо, то принципи будівництва зовсім інші, і мешканці не відчуватимуть дискомфорту. Кожен бажаючий може прийти і переконатися у цьому.

Житомир.info: Представник «Преміум Парк» розповів про тіньові схеми, сімейне житло та неперевершений вигляд з вікна

Однією із вагомих переваг Ви називаєте розвинену інфраструктуру, свіже повітря, місце розташування будинку. А чи планується виділення соціального житла у новобудові?

Звичайно, це наша особлива гордість. У нашому будинку, у всіх 6 секціях, планується 40 квартир для учасників АТО, сімей загиблих та інвалідів. Відверто кажучи, це дуже велика кількість квартир, жоден забудовник не виділяє стільки. Але нам приємніше знати, що ми робимо корисну соціальну справу і виділяти ресурси на неї, ніж на тіньові схеми і хабарі.

Розкажіть детальніше про квартирографію комплексу «Преміум Парк», принципи ціноутворення, діапазони цін та чи може змінитися вартість квартири у проекті?

По-перше, ціна у нас зазначена у гривні, ми не прив’язані до курсу долара. Ми стартували з ціни у 9900 грн. за квадратний метр. Перші десять квартир розібрали зразу. Це ще було тоді, коли будинок був у планах. Зараз будівництво йде швидкими темпами – це все можна побачити на нашому офіційному сайті, у соціальних мережах. Ми постійно викладаємо фото звіт. Тому ціна трошки підросла, але це також залежить від поверху. Та у нас завжди діють різні акції – зараз, наприклад, діє знижка на 10 % на придбання гаражу при умові купівлі квартири. Якщо порахувати, це дуже суттєва економія. Крім того, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам робити персональні пропозиції. На стадії будівництва квартири можна перепланувати, об’єднати, зробити двоповерховими.

Є різні варіанти оплати, зокрема можливе розстрочення платежу. Надаємо також і додаткові послуги з перепланування і дизайну. Це все можливо, просто потрібно звернутися або до нашого офісу на Малій Бердичівській, 16 (біля «Соляної печери») або безпосередньо в Центр показів, що розташований по вул. Старий Бульвар, 21. Там менеджери все детально розкажуть і покажуть, підберуть індивідуальні умови.

Чи плануєте ви ще зводити будівлі у Житомирі? Що у найближчих планах компанії?

Звичайно у нас є плани в подальшому здійснювати забудови у Житомирі. Ми зараз розглядаємо наступну земельну ділянку. Перший етап найбільш тривалий – перед тим як почати будівництво, ми оглядаємо земельну ділянку, піднімаємо і погоджуємо  документацію, ведемо перемовини з власниками чи власником ділянки, з міською владою, здійснюємо розвідувальні геодезичні та геологічні роботи, проводимо експертизу. Наприклад, на Синельниківській геологи і геодезисти працювали більше місяця, вивчаючи грунт, прораховуючи методи закладення фундаменту, тощо. Це дуже важливий підготовчий період і ми мусимо цю інформацію всю  вивчити. От зараз таким чином і йде дослідження однієї із земельних ділянок у Житомирі.

Нам дуже приємно працювати з керівництвом міста. Це в практиці велика рідкість, коли можна працювати чесно, відкрито і прозоро. І нас це дуже тішить.

Житомир.info: Представник «Преміум Парк» розповів про тіньові схеми, сімейне житло та неперевершений вигляд з вікна

Житомир.info: Представник «Преміум Парк» розповів про тіньові схеми, сімейне житло та неперевершений вигляд з вікна

Житомир.info: Представник «Преміум Парк» розповів про тіньові схеми, сімейне житло та неперевершений вигляд з вікна

ЖК «Преміум Парк»

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів