fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Народний бренд 2019 – підтримайте ЖК Преміум Парк!


Вітаю! Мене звати Лілія Пелехата. Я регіональний керівник Житлового комплексу «Преміум Парк». Я хочу познайомити Вас з нашим ЖК, а Ви зробіть свій вибір, проголосувавши в категорії Забудовник!

Нам три роки, адже будівництво на вулиці Синельниківська, 14, в самому серці міста Житомир, стартувало в червні 2016 року. Наш ЖК зростає поруч з Шодуарівським парком, межує з військовим госпіталем та стадіоном «Полісся». Звичайно, спершу ми зіткнулися зі складнощами, які виникають у кожного новачка в будь-якому регіоні: будівництво швидко обросло «легендами» та різними версіями стосовно того, хто ми і що збираємось робити для міста.

Не зважаючи на чутки, до нас одразу прийшли наші перші клієнти, хто повірив нам і придбав свої квартири, і з’явились перші прихильники, хто уважно стежив за нашим будівництвом через сайт, сторінку на фейсбуці та інстаграм, а також на YouTube каналі. Щораз більше клієнтів приїжджає до нас на центр показів, що на Старому бульварі, 21, аби подивитися планування, перевірити дозвільні документи, випити смачну каву та оглянути будівництво.

В березні 2017 року ми закінчили будівельну частину першої черги нашого шестисекційного комплексу. Попереду було підключення будинку до всіх комунікацій. Це був непростий час, ми навіть затрималися з термінами здачі другої черги. Причина була в тому, що наш комплекс знаходиться в тихому та затишному місці, але там не було потрібних потужностей: електричних, водних та газових мереж. Ми проклали до нашого комплексу повністю нові, сучасні та надійні мережі газопостачання, водопостачання та водовідведення, електропостачання та зливової каналізації. А також побудували потужну трансформаторну підстанцію та каналізаційно-насосну станцію, які повністю забезпечують потреби комплексу.

За три роки нами збудовано чотири секції, три з яких вже введені в експлуатацію. В двох з них створені об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) та вже проживають мешканці. Клієнти третьої черги в даний момент реєструють право власності на свої квартири та готуються до Установчих зборів власників, що передують створенню ОСББ.

Ми продовжуємо будівництво двох наступних черг, поступово виконуємо роботи по благоустрою території комплексу, працюємо над багатьма питаннями, які покращать інфраструктуру та зроблять життя мешканців комфортнішим. Сотні сімей переконалися в надійності наших стін, безперебійній роботі всіх систем будинку, енергоефективності вікон та утепленні будівлі, зручності індивідуального опалення. Нам є ще над чим працювати, щоб Житловий комплекс «Преміум парк» став будинком, де обов’язково оселиться Ваше щастя!

Ми вдячні за кожен голос, конструктивну критику та приємні зустрічі на центрі показів та святах, які ми проводимо!

Ваша Команда ЖК «Преміум Парк»!

Проголосувати можна за посиланням: https://brand.20.ua/zh/

 Джерело: https://20.ua/zh/stroitelstvo-i-remont/zhitlovi-kompleksi-zabudovniki/premium-park.html

 

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів