fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Ми працюємо, щоб зробити Ваші сім’ї щасливішими!


Сертифікати та ключі до 14 квартир вручили працівникам СБУ, які перебували у зоні АТО

Працівникам СБУ, які перебували у зоні АТО, вручили сертифікати та ключі до 14 квартир у новобудові по вулиці Синельниківській, 14 у Житомирі. Загалом у житловому комплексі «Преміум Парк» планується виділити 40 квартир для учасників АТО.

Цей житловий комплекс почали будувати у минулому році. Менше ніж за рік було зведено першу багатоповерхівку. Сам комплекс буде дванадцятиповерховим та складатиметься із шести секцій. На кожному поверсі планується по вісім квартир.

«Квартири, які сьогодні вручаються працівникам СБУ – це найкраща нагорода за службу, яку ви несете на благо України. Завдяки злагодженій роботі всіх гілок влади і бізнесу у час кризи і війни у Житомирі активно розвивається будівництво житла, – каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. – Уже в квітні працівники пенітенціарної служби отримають 13 квартир. У минулому році за рахунок різних програм учасники АТО та малозахищені верстви населення отримали 36 квартир. За декілька тижнів розпочнеться будівництво житла для учасників АТО по вулиці Князів Острозьких».

Сергій Сухомлин також наголосив на тому, що на найближчій сесії Житомирської міської ради буде розглянуто рішення про створення трьох кооперативів та виділення їм земельних ділянок під будівництво житла для медиків, освітян та учасників АТО.

«Криза, війна, але якщо працювати злагоджено – все вдасться. Тому,  ми працюємо і не скаржимось»,– підсумував міський голова.

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів