fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Форум на ура: у Житомирі відбулася перша зустріч фахівців з нерухомості


(186)

13 квітня у готелі «Reikartz» із аншлагом вiдбувся довгоочiкуваний перший форум фахівців нерухомості, організований ЖК Преміум Парк.

На Форумі були оговорені теми про технології підвищення результативності процесів продажів, про нові інструменти маркетингу просування нерухомості, а також про аспекти успішного продажу об’єктів житлової нерухомості – від побудови ефективної роботи відділів продажів до виявлення й усунення факторів, що негативно впливають на продажі.

Форум проходив у приємній і невимушеній атмосфері і відбувався в два етапи: перший – виступи спікерів, а другий – неформальне спілкування, яке проходило за чашечкою кави, де кожен учасник мав змогу отримати корисну для себе інформацію, поспілкувавшись зі спікерами, обмінятися діловими контактами.

Програма виступів спікерів Форуму була цікавою і насиченою. Вона максимально охопила весь спектр актуальних на сьогоднішній день питань.

Для прикладу, декілька меседжерів від провідних експертів.

(3)

Спікери Ольга Тараненко (комерційний директор RED Community) та Тетяна Шульга-Забельська (керуючий партнер RED Community) навели точні та переконливі аргументи з питань вибору бізнес-стратегії, концепції та маркетингу житлової нерухомості.

Пані Ольга пошук цільової аудиторії порівнює з добутком сланцевого газу з ретельними попередніми дослідженнями та за індивідуалізованою концепцію. Також експерт наголошує, що потрібно працювати з тими, кому завтра потрібна буде нерухомість.

(68)

Тетяна Шульга-Забельська продемонструвала статистичні дані, які свідчать, що за останні два роки маркетингові бюджети в онлайн виросли у 2 рази. Один з головних месенджерів спікера – правильно виставляти контент-маркетинг, адже інтернет перенасичений рекламними пропозиціями, і на фоні великої кількості пропозицій у потенційного клієнта виникає ефект “білого шуму”, і він вже не реагує на рекламу, як раніше.

(76)

Максим Буланов (керівник відділу продажів Бізнес Конструктор) зосередив увагу на активних продажах і як їх досягти, лідогенераціїї та її видах, матриці внутрішнього клієнта, а також зазначив про важливість дотримання корпоративної культури компанії усіма її представниками. Якщо створюється відділ продажів з нуля, то спікер радить “вирощувати” свого керівника відділу продаж із менеджера, який має лідерські якості. Також Буланов Максим наголосив, що, якщо команда налічує 8 і більше людей, варто подумати про керівника, який візьме на себе функції супервайзера (тімліда).

preview_57019550_1054123234773715_6695179034583629824_o

Пізнавальним і цікавим був виступ регіонального керівника Центру продажів ЖК Преміум Парк та ЖК Eco House Лілії Пелехатої. Вона ознайомила присутніх з тим, що таке «сучасний ЖК» і яким він має бути. Спікер виділила основні критерії, яким має відповідати сучасний ЖК: якість будівництва, надійність забудовника, комфорт, високоякісний сервіс, безпека та інше. Керівник поділилась власним досвідом, що тенденція будівництва житлових комплексів під певну цільову групу повністю виправдана, оскільки дозволяє девелоперу надати покупцеві щось більше, ніж просто житло.

preview_57453611_1054126798106692_7378218927890890752_o

Бажаєте продати майно, придбане в період шлюбу? Тоді обов’язковою процедурою буде отримання згоди від вашого чоловіка/дружини на продаж цього майна,- пояснює приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу, член Комісії з кібербезпеки нотаріальної палати України – Тетяна Стражник. Під час виступу пані Тетяна пояснила, що часто покупці, які бажають придбати квартиру в новобудові, не розуміють, навіщо їм укладати декілька договорів. Чому відразу не можна укласти договір купівлі-продажу квартири та обійтися без попереднього договору?

preview_57121069_1054132794772759_7411709339108376576_o

А спеціальний гість Володимир Свірський – член ради Директорів КБУ, заслужений будівельник України – познайомив присутніх з Конфедерацією будівельників України – найбільшим профільним об’єднанням українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку нерухомості. Експерт розповів про завдання КБУ та плани їх реалізації. Володимир підкреслив, що удосконалення нормативно-правової бази, реалізація програм будівництва доступного житла, покращення інвестиційного клімату, встановлення прозорих норм розвитку будівельного комплексу – пріоритетне завданням КБУ.

preview_56956393_1054135461439159_8500513862523551744_o

Більшість учасників Форуму зійшлися на думці, що значною перешкодою для розвитку їхньої діяльності є великий відсоток нестачі інформації та партнерської підтримки, а також болючою проблемою для ринку нерухомості є дефіцит кадрів (маркетологів, співробітників відділу продажів).

Під час нефомального спілкування учасники Форуму жваво обговорювали процеси, що визначають розвиток українського ринку нерухомості, робили прогнози на майбутнє, тим самим демонструючи стабільність власних позицій на ринку нерухомості, а також міркували про те, що чекає на маркетинг, і які зміни відбуваються вже зараз та інше.

Думки та враження учасників Форуму:

Команда ЖК Преміум Парк – дуже круті організатори. Чудове враження від Форуму, адже атмосфера неймовірна, аудиторія активна. Дякуємо організаторам за запрошення! , –

комерційний директор RED Community, Ольга Тараненко.

Сьогодні зібралось багато “голодних” фахівців, які прагнуть розвиватися самі та удосконалювати свій бізнес. Наша компанія організовує достатьо велику кількість форумів, тому, можу сказати, що організатори постарались на славу і зробили класний форум, –

керівник відділу продажів Бізнес Конструктор, Максим Буланов.

Враження від Форуму тільки позитивне. Сьогодні прозвучало вдосталь корисної інформації, –

голова Житомирського регіонального відділення Асоціації фахівців з нерухомості України, Нагребецький Андрій

Працюючи 8 років у сфері нерухомості, чесно кажучи, я не знала деякі моменти у законодавсті до сьогоднішнього виступу нотаріуса. Інформація стисла, актуальна і “без води”. Дякую організаторам за запрошення, –

агенство нерухомості “Приватний посередник” Оніщук Лілія.

Хочу висловити подяку організаторам за Форум. Комфортні умови, цінна інформація, кваліфіковані експерти, доброзичливе спілкування, а також корисні знання та досвід. Особисто я почерпнула багато корисного, що обов’язково буду застосовувати в своїй роботі. Після таких зустрічей заряджаєшся енергією і бажанням творити, –

керівник студії дизайну та декору “Інтердизайн”, Бойко Людмила.

Хоча наша команда молода – працює з 2016 року , але ми вже здали об’єкти і будуємо нові у різних регіонах України. Для нас важливо бути в тренді і, без перебільшення, навіть показувати тренди. Ми хочемо ставати кращими. Приємно, що цього разу спікери приїхали до нас, бо зазвичай ми їздимо у столицю. Особливо приємно бачити у залі знайомі обличчя наших клієнтів. Від імені всієї нашої дружньої команди Преміум Парк хочу подякувати усім, хто сьогодні долучився до заходу. Дякуємо за приємне спілкування, за щирі посмішки та відкритість. Плануємо й надалі слідкувати за тенденціями ринку та запрошувати професіоналів. Тож чекайте на продовження!, –

регіональний керівник Центру продажів ЖК Преміум Парк, Лілія Пелехата.

Редакція biz.zt.ua висловлює щиру подяку організаторам за співпрацю. Дякуємо за активну участь у бізнесовому житті Житомира! Бажаємо успіхів та процвітання, із нетерпінням чекаємо нових цікавих проектів!

 

Джерело: https://biz.zt.ua

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів