fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Для будинку, де живе щастя, ми використовуємо найякісніші матеріали


Вчора наші будівельники заклали першу цеглину першого житлового поверху першої секції !!! На честь цієї події ми провели закриту вечірку, де в невимушеній атмосфері наші гості змогли поспілкуватися з представником генпідрядчика,  отримати відповідь на свої запитання та дізнатися всі можливості відділу додаткових послуг.  А зараз, ми пропонуємо переглянути інформацію про цеглу, з якої ми будуємо будинок, де живе щастя !

Для будинку, де живе щастя, ми використовуємо найякісніші матеріали

Основою основ будь-якого будівництва є матеріал. Основою якісного будівництва – якісна сировина, яка може гарантувати високі фізико-механічні показники і витримувати високе навантаження. Ми використовуємо саме таку сировину для свого будівництва, закуповуючи цеглу у Керамеї – українського виробника.

Виробник пропонує високоякісну цеглу, виготовлену із особливої суміші, що складається з кількох видів глини, в тому числі і вогнетривкої  та добавок. Все це в результаті дає неперевершений продукт КлінКерам, БрукКерам, ТеплоКерам, зі сталим кольором і високим рівнем міцності.

Над багатокомпонентним продуктом працюють висококваліфіковані фахівці Керамеї.

«Преміум Парк», будуючи за новітніми технологіями, пильно слідкує за якістю будівельного матеріалу. Тому ми обираємо найкраще для будівництва – якісну і привабливу цеглу. Зовнішні стіни будуть облицьовані цеглою «Діабаз» у поєднанні з білоцерковною «Кремовою».  Оцінити поєднання кольорів ми можете на фото, проте якість – уже на нашому будівельному майданчику!

 

unnamed unnamed-1 unnamed

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів