fbpx
м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 21
Пон.-П'ятн. з 9:00 до 18:30
Суб.- Нед. з 10:00 до 18:00

Будинок, де живе щастя стає ближчим


Завдяки переходу ЖК «Преміум Парк» на нову схему продажів – через товарну біржу. У чому переваги нової схеми для клієнтів і потенційних власників квартир, розповідає керівник центру показів ЖК «Преміум Парк» Лілія Пелехата.

«Ми завжди діємо в інтересах клієнта – намагаємося покращити рівень та якість послуг, надати додаткові гарантії. З цією метою ми обрали нову схему продажу квартир – через офіційну біржу. По-перше, ця процедура прописана в чинному законодавстві та дає клієнту додаткові гарантії, і  безпеку при купівлі квартири», – пояснює Лілія.

Ми вже здійснили перехід на нову схему продажів та акредитовані на товарній біржі «Перспектива-Коммодіті», оформивши всі необхідні документи для втілення переходу.

«Торгівельна біржа створена в 2011 з метою впровадження на товарному ринку сучасних технологій біржової торгівлі, які довели свою ефективність при організації біржових торгів на фондовому ринку. Вона перебуває під контролем держави і цінує свою репутацію. Тому, будь-які «тіньові» операції повністю виключено. Наприклад, одну квартиру не можна продати кілька разів. А такі випадки на ринку житла, на жаль, трапляються. Наш клієнт на сайті біржі бачить свою угоду. Все прозоро і просто», – продовжує керівник центру показів.

За словами пані Лілії, така система роботи доступна лише тим забудовникам, які мають всі документи необхідні для здійснення будівництва, оскільки без повного пакету документів на біржі Вас не акредитують. Процедура оформлення документів на право власності залишається досить простою. Для оформлення права власності на квартиру потрібно просто прийти в ЦНАП або до будь-якого нотаріуса та оформити документи.

Нова система набагато прозоріша, зручніша та більш відкрита. Усі подробиці ви можете з’ясувати у Центрі показів за адресою: м. Житомир, вул. Старий бульвар, 21. Ласкаво просимо!

 

 

Контакти
 • Об'єкт будівництва ЖК Преміум Парк:

  м.Житомир, вул. Синельниківська, 14

 • Відділ показів:

  м.Житомир, вул. Старий Бульвар, 21

 • Контактні телефони: +38 (097) 115-00-33+38 (093) 020-19-04
 • E-mail: premiumpark.zt@gmail.com
Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами для професійної консультації і відповідей на всі питання.
Ви можете написати на адресу служби підтримки або зателефонувати менеджеру безпосередньо.
Чекаєм ваших листів!


 • Марина Кервник відділу продажів
 • ЛюдмилаМенеджер центру показів
 • ВолодимирМенеджер по роботі з діючими клієнтами
 • ЛіліяРегіональний керівник відділу продажів
 • ІринаМенеджер центру показів